ProDVX DS-25 Desk Mount/Vesa 75/Black | ProDVX | Desk Mount (screw through table) VESA 75 / 100 | DS-25
- TootjadProDVX
- Mudel: 8010225
- Saadavus: 1
-
83€
ProDVX DS-25 Desk Mount/Vesa 75/Black | ProDVX | Desk Mount (screw through table) VESA 75 / 100 | DS-25
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 143.00 mm |
| Gross height (mm) | 64.00 mm |
| Gross weight | 1.4 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 769 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product family | Desk Mount (screw through table) VESA 75 / 100 |
| Producer product name | DS-25 |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

